Nazwa forum

Opis forum


#1 2007-10-25 19:28:25

Hulk Hogan

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-25
Posty: 9
Punktów :   

Backstage

Oficjalnie otwieram backstage, już nnie długo wielu znanych zapaśników tutaj zagości...

Offline

 

#2 2007-10-25 20:12:09

Randy Orton

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-25
Posty: 3
Punktów :   

Re: Backstage

O to ja, najlepszy w świecie RANDY ORTON przybywam do IWF ! Przybywam tu aby stać się najlepszym, jedynym i nie powtarzalnym ! Na razie jestem tylko ja, ale już nie długo zagości was tu więcej, szykujcie się na R.K.O !!!

Offline

 

#3 2007-10-26 21:06:17

Rey Mysterio

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-26
Posty: 3
Punktów :   

Re: Backstage

Boyaka Boyaka 619
Boyaka Boyaka Rey Mysterio !
Witam wszystkich (czyli na razie jednego) wrestlerów IWF, federacji amigo Hogana. Witamnaszego Randego Ortona, Amigo, nic na razie di ciebie nie mam i na razie tak pozostanie, chyba że się mi narazisz, ale czy chcesz dostać 619 ? Jeżeli nie to trzymja się z dala, amigo. Lecę trenować dalej...

Offline

 

#4 2007-10-27 13:30:55

Jeff Hardy

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 2
Punktów :   

Re: Backstage

Wita was najlepszy High-Flyer na całym świecie ! Wita was JEFF HARDY !
Randy Orton, jesteś nie godnym życia śmieciem i niech cie piekło pochłonie !
Mysterio, kurduplu, co ty tutaj robisz ? Kogo ten Hulk przyjmuje ? No ale cóż...
Już nie długo pojawi się tutaj mój brat, Matt Hardy i zobaczycie co to moc Hardy Boyz ! Wszystkie pasy będą nasze leszcze ! Wygramy i pokonamy całą tą federacje ! THEEEE HARDYYY BOYZZZZ !!!

Offline

 

#5 2007-10-27 15:56:17

Matt Hardy

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 3
Punktów :   

Re: Backstage

WITAM WSZYSTKICH ! Mój brat już ogłosił reaktywacje naszego teamu ! Zdobędziemy wszystkie pasy tej federacji, razem jesteśmy nie pokonani i zapamiętajcie to ciotasy ! Tylko ja i Jeff się liczymy, twist of fate i swanton bomb spotkają każdegi kto saię nam  przeciwstawi....


NA KOLANA PSY !

Offline

 

#6 2007-10-27 15:57:38

Hulk Hogan

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-25
Posty: 9
Punktów :   

Re: Backstage

Trochę zapaśników już zebrałem ! Jak tak dalej pójdzie to nie długo pierwsza gala, Brothers !

Offline

 

#7 2007-10-27 17:48:48

The Big Show

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 2
Punktów :   

Re: Backstage

Well, well it's the BIG SHOW !
Tak, największy zapaśnik w wwe, teraz w IWF powraca !
Mysterio, pamiętasz nasze walki w wwe ? Będe dalej tobą pomiatał jeżeli wejdziesz mi w drogę !
Hardy boyz, wy kurduple o zaniku mięśniwoym, takie z was kozaki ? Proponuje Handincap match: Big Show vs Hardy Boyz ! Co wy na to frajerzy ?
Orton to na razie jedyny normalny zpaśnik, może tag team Randy ?

Offline

 

#8 2007-10-27 18:51:21

The Undertaker

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 2
Punktów :   

Re: Backstage

Welcome to hell...
Bracia Hardy, Randy Orton, Wreszcie Big SHow... Witajcie w piekle... wasze kłotnie mnie nie obchodzą... Możecie mówić co chcecie, walczyć jak chcecie, myśleć jak chcecie, ale cokolwiek zrobicie ja jestem mistrzem, dedman will kill you... Bo to ja jestem The Udnertaker ! Nic wam nie pomorze, wygram i zdobęde pas Heavyweight... Zniszczę was i zabiore do grobu, a wy będziecie błagać o litość, ale będzie jż za późno... Pamiętajcie o śmierci...


Rest in Peace

Offline

 

#9 2007-10-27 19:32:47

Randy Orton

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-25
Posty: 3
Punktów :   

Re: Backstage

Mysterio, swoje 619 możesz sobie w swój zapchlony meksykański tyłek wsadzić !
Hardy, wy jesteście zwykłymi frajerami, nawet nie jesteście godni lizać mi buty dzikie kojoty !
Big show, doceniam propzycje,ale... nie ! Czekam na Edga i reaktywację Rated R.K.O !
Undertaker... Dziadku, skończył byś z wrestlingiem, ale wolisz udawać trupa, żal mi ciebie !

Offline

 

#10 2007-10-27 19:47:58

Rey Mysterio

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-26
Posty: 3
Punktów :   

Re: Backstage

Randy, jesteś smieszny ! Może twoja dupa jest zapchlona, moja napewno nie ty eurpeidalna świnio !
Jeff, ja jestem najlepszym high-flyerem, a jak mi nie wieżysz to co powiesz na ladder match ?
Big Show, ty grubasie, nawet na drabinę byś nie wszedł a co mówić o walce ze mną ?
Taker...witam, nie wchodź mi w drogę to nic ci się nie stanie !

Offline

 

#11 2007-10-27 19:58:07

Triple H

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 2
Punktów :   

Re: Backstage

Witam wszystkich ! Widze że jestem 7 wrestlerem tutaj, ciesze się że tak nas sporo ! Już nie moge się doczekać pierwszej gali, a narazie witam was przydupasy i szykujcie się na pedigree, bo to spotka was już nie długo, jakiegoś pechowca już na pierwszym show...

Offline

 

#12 2007-10-27 20:09:42

Matt Hardy

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 3
Punktów :   

Re: Backstage

Triple H... nie ośmieszaj się... TWIST OF FATE RLZ i nic tego nie zmienie ! Co do reszty to mam was głęboko w dupie, umyjcie się to pogadamy brudasy-ciotasy ! Big show, jeżeli jeff i mr. Hogan się zgodzą to walkę masz jak w banku ! Szykuj się na koniec kariery, grubasie !

Offline

 

#13 2007-10-27 20:17:40

Hulk Hogan

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-25
Posty: 9
Punktów :   

Re: Backstage

Wiesz, Big show, jakoś cie nie lubię, więc będe złośliwy... Odbędziesz match z Jeffem Hardym, ale na "nieco" innych zasadach... Będzie to FIRST TOP ROPE ACTION MATCH ze special refree...Matte Mardym ! Miłej walki !

Offline

 

#14 2007-10-28 07:24:57

Edge

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-28
Posty: 2
Punktów :   

Re: Backstage

Oh my god ! Edge is here !
Witam wszystkich w tej federacji ! Pan Hogan ściąnął tutaj wielu zapaśników. ale tylko jeden jest godzien współpracy ze mną ! Tak, tak ! RADNY ORTON ! W IWF następuje reaktywacja Rated R.K.O ! Teraz to MY zdobędziemy pasy tag team, nic nas nie powstrzyma ! NIC I NIK! A każdy kto się przeciwstawi, spotka się ze mną i Randym !

Offline

 

#15 2007-10-28 09:51:12

Kane

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-28
Posty: 2
Punktów :   

Re: Backstage

I'm the hell master...
O to ja, KANE ! Widze że same wypierdki... No może po za jednym Big Showem ! Show, może team ? Ty i ja, jeszcze w wwe był taki team ! Razem załatwili byśmy takich dupków jak Hardy czy Rated S.R.A.K.A ! Co ty na to Big Show ? Acha, Taker: Już nie długo cię załatwie, zniszcze cię, teraz cię nie nawidze "bracie" !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.politologiaujk.pun.pl www.dhunters.pun.pl www.rani-mukherjee.pun.pl www.agroekologia.pun.pl www.pokemon-true-legends.pun.pl